kişisel gelişim

EMT - Şamanik Enerji Mekân Temizliği

Tıpkı insanlar gibi her mekân kendi içinde bir enerji barındırır. Yaşadığımız evler, çalıştığımız ofis ve bunların bulunduğu alanlar, hatta mekân içindeki mobilyalar ve kullanılan eşyalar yıllarca yaşanılan olayların enerjisini biriktirmiştir. Bu nedenle içinde yaşadığımız mekânlar biz farkında olmasak da bizi doğrudan etkilerler.

"EMT - Mekânlarda Enerji Temizliği" nedir?

Bir mekân ancak enerji bakımından temizlenmiş, arındırılmış ve canlandırılmışsa "sağlıklı" sayılabilir. Bu nedenle fiziksel temizliğin yanı sıra enerji temizliği yapmak da çok önemlidir.

Tıpkı bir taşın suya atıldığında birbiri ardına dalga oluşturması gibi, mekân içinde yaşanmış olan her türlü olay ve duygu da enerjisel olarak eşyalara, duvarlara, nesnelere, içinde yaşayan kişilere, bitkilere ve hayvanlara da etki eder. Tekrarlayan olaylar, özellikle de yaşanan travmalar ve yoğun duyguların enerjileri mekâna çok derin bir şekilde siner. EMT, bulunduğunuz herhangi bir mekânın enerjisini sağlıklı, dengeli ve uyumlu bir hale getirme çalışmasıdır. Tıkanmış olan enerjinin tekrar sağlıklı, canlı bir şekilde akmasını sağlar.

Mekânlarda Enerji Temizliği hemen hemen tüm eski geleneksel ve yerel halkların uyguladıkları bir yöntemdir. Şamanlar, Eski Uzak Doğu, Orta Doğu, Afrika ve İskandinavya kabileleri bulundukları mekânları enerjisel olarak temizlemek için çeşitli yöntemler kullanmışlardır. Günümüzde mekân temizliği için her ne kadar modern temizlik aletleri ve kimyasalları da kullanılsa, unutulan enerji temizliği bizi bilinçdışı yollardan rahatsız etmektedir.

EMT anında dönüştürücü bir etkisi olduğundan mucizevi sonuçlar elde edilmektedir. Mekân, daha önceden biriken tüm negatif enerjilerden arındırıldığında kişiler kendilerini çok daha iyi hissettiklerini, daha sağlıklı ve huzurlu ve güçlü hissettiklerini bildirmektedirler. Üstelik bu kadim teknik artık Avrupa ve Amerika'da ikinci el ev alımı yapanlar tarafından da kullanılmaktadır. Zira mekânı önceki sahiplerinin enerji izlerinden arındırmanın yeni sahipleri için daha sağlıklı ve temiz bir ortam yarattığının farkına varmış durumdalar!

Yeni umutlarla alınmış veya kiralanmış olan mekânlarda enerji temizliği yapıldığında yeniliklere, bolluk, bereket, huzur ve sağlığa da yer açılmış olur. Aksi taktirde tıkanmış olan enerjiler içinde yaşayanlar için blokaj yaratmaya devam eder. Kişiler kendilerini yorgun, huzursuz, bereketsiz, isteksiz ve anlamsız bir stres içinde hissedebilirler. Arındırılan mekânlarda ise bu olumsuzlukların ortadan kalktığını görmek anlıktır!

Kimler EMT yaptırmalı?

Aslında herkes bu teknikten faydalanmalı! Enerji temizliği her mekâna uygulanabilir. Ev, fabrika, ofis, binalar, yatlar vs.

Bulunduğunuz mekân yeni inşa edilmiş bir yer olsa dahi enerji temizliğine ihtiyacı olabilir zira üzerinde bulunduğu alan negatif enerjinin yoğun olduğu bir alan olabilir.

Yaşadığınız ve/veya çalıştığınız mekânı daha önceden birikmiş olan ve hayatınıza doğrudan etkisi olan enerjilerden arındırmak çok kolay ve hızlı!

• Sık sık hasta mı oluyorsunuz?

• Yaşamınızda aynı konularda sürekli bir tıkanıklık mı yaşıyorsunuz?

• Yaşam enerjinizin düşük olduğunu mu hissediyorsunuz?

• Rahat uyku uyuyamıyor musunuz?

• Bulunduğunuz mekânın bir bölümü veya geneli size huzursuzluk mu veriyor?

• Bulunduğunuz mekâna taşındığınızdan beri sağlıksız, huzursuz ve keyifsiz mi hissediyorsunuz?

• Mekândaki evcil hayvanların özellikle tercih ettikleri veya etmedikleri bir bölüm var mı?

• Bulunduğunuz mekânda sizden önce yaşayanların sağlık problemleri olup olmadığından haberdar mısınız?

• Taşındığınızdan beri kârlılığınız mı düştü?

• Mekân içinde sürekli tartışmalar mı oluyor?

• Bolluk bereketinizde tıkanıklık mı var?

• Çalıştığınız mekânda konsantrasyon problemleri mi yaşıyorsunuz?

• Çalışanlarınız huzursuz mu? Sürekli bir personel sirkülasyonu mu yaşıyorsunuz?

 

Bunun gibi birçok soru ve tespit yapmak mümkün olduğu gibi eğer bu sorulardan bir veya birkaçına evet cevabı verdiyseniz mekânınıza Enerji Temizliği yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Evlerde Enerji Temizliği ile yaşadığınız mekânda daha huzurlu, sağlıklı ve keyifli günler sizi bekliyor!

Ofis, mağaza, cafe-restaurant, otel, AVM, hastane gibi mekânlarda yapılan Enerji Temizliği ile ağırladığınız misafirlere, danışanlarınıza veya müşterilerinize çok daha huzurlu, keyifli ve sağlıklı hizmet verebilir, hem çalışanlar arasındaki uyumu hem de kârlılığınızı arttırabilirsiniz.

Okul ve dershanelerde yapılan Enerji Temizliği ile her gün yüzlerce kişinin girip çıktığı mekânın enerjisel temizliği kolay konsantrasyon, uyum ve başarıyı da beraberinde getirecektir.

Emlak ve Gayrimenkulleriniz için Enerji Temizliği, alım-satımlarda işinizi kolaylaştırıp bereketlendireceği gibi yeni müşteri portföyü oluşturmanızda da katkı sağlayacaktır!

Yatlar, Tekneler ve ikinci el otomobiller için de Enerji Temizliği yaptırabilirsiniz. Keyifli, güvenli ve huzurlu yolculuklar için kesinlikle denemeye değer!

Geri Dön