kişisel gelişim

Meditasyon

Şehrin stresli, hızlı ve yorucu temposunda huzurlu, dingin ve mutluluk dolu bir hayat mümkün. Nasıl mı? Cevabı meditasyon eğitim ve çalışmalarımızda sizleri bekliyor!

Meditasyon, iç huzura ulaştıran, zihni boşaltıp rahatlatan, kişiyi daha sakin, daha dingin hale getiren güçlü bir araçtır. Sadece manevi tarafı beslemez aynı zamanda fiziksel ve psikolojik yararları sayesinde günlük hayatı kolaylaştırır, daha mutlu, daha pozitif bir yaşam sunar.

 

M

Devamını Oku
EMT - Şamanik Enerji Mekân Temizliği

Tıpkı insanlar gibi her mekân kendi içinde bir enerji barındırır. Yaşadığımız evler, çalıştığımız ofis ve bunların bulunduğu alanlar, hatta mekân içindeki mobilyalar ve kullanılan eşyalar yıllarca yaşanılan olayların enerjisini biriktirmiştir. Bu nedenle içinde yaşadığımız mekânlar biz farkında olmasak da bizi doğrudan etkilerler.

"EMT - Mekânlarda Enerji Temizliği" nedir?

Bir mekân ancak enerji bakımından temizlenmiş, arındırılmış ve canland

Devamını Oku
İçinizdeki Şifacıyı Uyandırın

Tuba Küçükaksu ile "İçinizdeki Şifacıyı Uyandırın - Reiki Butik Eğitimleri" Tan Sağtürk Akademi Çekmeköy’de! Reiki ile tanışmak, ikinci seviyeye yükselip derinleşmek veya almış oldukları eğitimi tazelemek isteyenlere duyurulur!

Neden Reiki?

Migreniniz mi var? Uyku sorunu mu çekiyorsunuz? Ayak huysuzluğunuz mu var? Panik atak mısınız? Kronikleşmiş bir rahatsızlığınız mı var? Ve sebebine stres mi deniliyor?

Size şifa dolu bir haberimiz

Devamını Oku
Kişiye Özel Birebir Şifa Seansları

Bazen ruhunuzun sıkıştığını hissedersiniz, kalbinizde sanki bir taş vardır. Nefesiniz daralır, canınız sıkılır. Bazen size göre sebebi nettir. Tamam dersiniz, işimi bırakıyorum, sevgilimden, eşimden ayrılıyorum, eve çıkıyorum, yaşadığım şehri değiştiriyorum... Bir sürü çözüm yolları belirmeye başlar, birini seçersiniz. Sorunları çözdüğünüzü düşünürsünüz fakat fiziksel bedeniniz size ihanet ediyor gibidir. Sağlık problemlerinin ard

Devamını Oku
Çocuklar İçin Kişisel Gelişim

Özgür Yaşam Atölyesi
Geleceğini sevmek, kaygısız seçimler yapabilmekle başlar. Kendini, bedenini iyi tanıyan genç bir insan doğru seçimler yapabilir ve doğru kararlar alabilir. Ne istediğini bilen, yaptığı şeyi severek yapan, heyecanlı, meraklı ve araştırmacı bir genç nesil, sağlıklı ve mutlu bir gelecek demektir.
8 hafta süren atölyemizde, çocuğun bilinçaltında yaşama dair oluşan korku, kaygı ve gerilimin spiritüel tekniklerle dengel

Devamını Oku