bale ve dans

Latin Dansları

Mini Latin

Mini Latin (7-10 yaş) Haftada 1 gün 1 saat 15 dakika süreyle tüm Latin dans branşlarında çalışmalar yapılmakta, öğrenciler bir üst seviye olan Latin Kids sınıflarına hazırlanmaktadır.

(Bu sınıflar Latin Hazırlık sınıflarıdır)

 

Latin Kids

Latin Kids (11-14 yaş) öğrenciler bu seviyede tüm Latin dans branşlarında ve sirtaki çalışmalarına devam etmekte ve bir üst seviye olan Latin Genç gruplarına hazırlanmaktadır. Ders süresi haftada 1 gün 1 saat 30 dakikadır. Latin Kids öğrencileri isteğe bağlı olarak, Pazar günleri yetişkin Latin dans öğrencileri de dahil olmak üzere tüm grupların katıldığı Dance Club saatlerinde eğlenceli ve aktif zamanlar geçirebilmektedirler.

 

Latin Genç

(15-18 yaş) Tüm Latin dans branşları ve sirtakinin de içerisinde yer aldığı haftada 1 gün 1 saat 30 dk. ders ve Pazar günleri yetişkin Latin dans öğrencileri de dahil olmak üzere tüm grupların katıldığı Dance Club saatlerinde eğlenceli ve aktif zamanlar geçirilmektedir.

 

Yetişkin Latin

Sosyal Latin dansları, herhangi bir koreografiye dayanmadan “lead and follow” denilen, erkeğin yönlendirmesi, bayanın da takip etmesine dayalı Latin danslarıdır.

 

Akademimizde, dünyanın başlıca Sosyal Latin Dansları olan Salsa, Bachata, Cha Cha Cha, Merenge, Rumba, Jive, Passadoble, Samba dersleri verilmektedir.

Yetişkin yaşta öğrencilerin katılımıyla başlangıç, orta seviye, ileri seviye sınıflarından oluşur. Öğrencinin seviyesi deneme dersinde tespit edilerek uygun sınıflara yerleştirilir. 13 yaştan itibaren aralıksız 5 yıl akademimizde Latin dansları eğitimi alan öğrencilerimiz.

Latin Dansları haftada 1 gün, 1 saat 30 dk. yapılmaktadır.

Geri Dön